טיפ מספר 1 - לא למכור את הזמן שלך ולחפש פתח לחו"ל

איך העסק שלך יכול להימנע מהטעויות שאני עשיתי בעשור האחרון?

איך העסק שלך יכול להימנע מהטעויות שאני עשיתי בעשור האחרון?🧐
או מה אני למדתי מעשור של יזמות?
בקצרה הרבה, בהרחבה הרבה מאוד..😉
לפני עשר שנים וקצת (אבל מי סופר..) עלה לאוויר האתר הראשון שהקמתי, מאז ועד היום הייתי שותף בסטארטאפ, מנהל השיווק דיגיטלי של בוש וסימנס, הרצתי וליוויתי אלפי סטודנטים בתחומי השיווק הדיגיטלי, הקמתי סוכנות פרסום ועוד כמה נכסים דיגיטליים.

דרך ארוכה כזאת (יחסית ארוכה לגיל שלי כמובן😉) צוברת בתוכה המון תובנות, אז לרגל חגיגות החזרה ללימודים של הילדים 🍾🍻🥂🎈🎁🎉🎊 ישבתי ועשיתי לעצמי סיכום עם הרבה מאוד תובנות וטיפים על שיווק דיגיטלי ויזמות, בחודשים הקרובים אני אפרסם את כולם, לדעתי זה שווה 💰, אחרי הכל זה תובנות שנאספו על העסקים שלי ועל אלפי עסקים אחרים שייצא לי לבחון, לקדם, לייעץ וללוות בעשור האחרון😳

אז טיפ מספר 1:
בכל רעיון עסקי שאתם רוצים לקדם לדעתי צריכים להיות 2 עקרונות בסיסיים:
🚀 מוצר ואו שירות שלא קשור לזמן שלך, ברגע שהמוצרים ואו השירותים קשורים לזמן שלך העסק שלך נמצא עם תקרה מעל הראש שאתה לא יכול לפרוץ, כל בעל עסק צריך למצוא דרך להפסיק למכור את הזמן שלו.
הרבה מאוד בעלי עסקים אמרו לי עד היום שבעיקרון אני צודק אבל בעסק הספציפי שלהם אין אפשרות ליישם את העיקרון הזה🤨 לכולם הצלחתי למצוא דרכים למכור מוצרים ושירותים שלא קשורים בזמן שלהם.
אין לך רעיון למוצר ואו שירות כזה? מי שישאיר בתגובות הסבר קצר על העסק שלו ועל השירות יקבל לפחות 2 רעיונות למוצרים ושירותים שלא קשורים בזמן או שלפחות מאפשרים לך לשכפל את הזמן בקלות.

🚀רצוי שלפחות חלק מהמוצרים ואו השירותים שלך תהיה אפשרות לשכפל אותם לשפות ומדינות אחרות, אחרת שוב יש לך תקרת זכוכית מעל הראש..
נכון שיש עסקים רבים בארץ שמצליחים להגיע לרווחים מאוד מאוד גבוהים אבל ללא ספק ברגע שניתן למכור לפחות חלק מהמוצרים והשירותים שלך גם במדינות אחרות היכולת לפרוץ ולהתקדם בעסק שלך היא הרבה יותר מהירה.
שוב למי שאין רעיון איך הוא עושה את זה פשוט תרשמו בתגובות, אולי נוכל לתת לכם רעיון שלא חשבתם עליו!

בקרוב עוד הרבה מאוד טיפים ותובנות💸

מי שאוהב את התוכן שלנו משתף עם חברים😉

יש לך הערות? מחשבות? האם מצאת מומחה ומרצה לשיווק דיגיטלי?

רוצה לקבל הדרכות עדכניות ומפורטות על שיווק דיגיטלי ובחינם? זה רק לחברי הניוזלטר שלנו -

קבלו עדכונים ולמדו מהטובים ביותר

לקריאה נוספת

מדריך לפרסום באינסטגרם

איך מגדילים את כמות העוקבים? איך מושכים לקוחות מהאינסטגרם? איך מפרסמים באינסטגרם בצורה שבאמת מביאה הכנסות לאורך זמן? כל הדברים הללו ועוד הרבה אצלנו במדריך

רוצה ללמוד שיווק דיגיטלי מהמומחים?

צפו ברשימת הקורסים המלאה