שיווק דיגיטלי

השיווק הדיגיטלי שלך זה העסק שלנו

איתך בדרך להצלחה

הכל תחת קורת גג אחת

אנחנו מתמחים במגוון שירותי שיווק דיגיטלי ומאפשרים לך לעבוד עם סוכנות דיגיטלית אחת שתדאג לכל השיווק שלך ברשת במקום אחד

קידום אורגני

קידום אתרים במנועי חיפוש הוא אוסף שיטות לשיפור מעמדו של אתר אינטרנט במנועי החיפוש ובראשם גוגל. מרבית המשתמשים במנועי חיפוש לא טורחים לבדוק תוצאות שהוחזרו בעמוד השני, ובוודאי שלא תוצאות שהופיעו מאוחר יותר. לכן, שאיפתם של בעלי אתרים היא להופיע כמה שיותר גבוה במנועי החיפוש.

קידום ממומן בגוגל

גוגל מפעילה שירות של מודעות ממומנות במנוע החיפוש - אלו המודעות המופיעות בצד או בשורות הראשונות בדף תוצאות החיפוש במנוע החיפוש גוגל, כאשר גולש מבצע חיפוש. האנשים המגיעים אליכם מגוגל הם האנשים שחיפשו את המוצר/שירות שלכם, ולכן מראש מדובר ב"ליד" איכותי ורלבנטי יותר. פרסום בפלטפורמה זו אמנם יקר יותר, אך איכותו גבוהה מאוד

קידום בפייסבוק ואינסטגרם

ברשת זו ניתן להגדיר בצורה מפורטת את קהלי היעד,לטרגט אנשי קשר ספציפיים באמצעות רשימות תפוצה ייעודיות, להשיג אינטראקציה גדולה יותר עם הגולשים ולנצל בצורה המיטבית את היתרון המרכזי של רשת חברתית, "כדור השלג" (חבר שעושה Like גורר עימו חברים נוספים). הפרסום בפייסבוק אינו יקר יחסית וניתן לשלב בו גם שידורים חיים, סרטונים ותמונות. אינסטגרם – פונה לקהל צעיר יותר. הרשת שנקנתה על ידי פייסבוק, מציעה מגוון רחב של אפשרויות פרסום בהן, סרטוני פרסומת של עד 30 שניות, פרסומות המעניקות לצופה תחושה קולנועית ועוד.

קידום בלינקדין

קמפיינים ממומנים לקבוצות עניין וקהלי יעד ספציפיים באמצעות באנרים שמובילים לעמוד נחיתה או לאתר. דגש על הקהל העסקי. בלינקדאין ניתן לייצר רשימות דיוור ייעודיות כאשר עלות הפרסום אינה גבוהה

קידום ביו-טיוב

מנוע החיפוש השני בגודלו בעולם שנקנה על ידי גוגל. כ30% מהגולשים מבצעים בו חיפושים. אם "תמונה שווה אלף מילים" אז לסרטון וידאו יש את היכולת להעביר את המסר בצורה החזקה ביותר ולהניע צופים למעורבות ופעולה

כתיבת תוכן שיווקי

יצירת תוכן אפקטיבי איכותי לשימוש בכלל הפלטפורמות המשמשות לשיווק דיגיטלי. יצירה והפצה של תכנים רלוונטיים ומעניינים במטרה לחזק אהדה ומודעות למותג, להגדיל את התנועה לאתר החברה, לייצר לידים ובסופו של דבר, להגדיל הכנסות

רימרקטינג

שיווק חוזר. כאשר הגולש מגיע לאתר שלך, קוד מיוחד באתר משאיר עקבות בדפדפן של הגולש. הקוד מאפשר לעקוב באופן אנונימי אחר הגולש בכל רחבי הרשת ומסייע לך, המשווק, להגיש לו שוב ושוב תכנים הרלבנטיים לו.

מחקרי שוק

ניתן להזמין אצלנו מחקר שוק או מחקר מילות מפתח עבור חברה, מוצר או שירותים

תוכנית שיווקית

הכנת תכנית למיצוב החברה, שירות, מוצר, שיפור התדמית והגדלת רווחים ממכירות באמצעות פעילות בדיגיטל ובמדיה החברתית. התכנית כוללת - מחקר שוק, מחקר טרנדים, מחקר מתחרים, הגדרת המטרה וקהלי היעד מחקר מילות מפתח בניית תכנית אסטרטגית אשר בוחרת את הפלטפורמות הרלבנטיות למטרות שהוגדרו ואת הטכניקות הטובות ביותר להשגת המטרות

בקרת פרסום

אצלנו ניתן לקבל דו"ח מפורט ומקיף על כל פעילות הדיגיטל הקיימת על מנת שהמצב הנתון יהיה לך שקוף לגמרי

מנהל שיווק חיצוני

אנו מספקים לארגונים מנהל שיווק דיגיטלי מתאמנו

ייעוץ עסקי

אנו מקיימים ליווי וייעוץ עסקי לחברות וליזמים דיגיטליים

להגיע לפסגה

הגדלת המכירות

אנחנו מבצעים תהליך עבודה סדור עם לקוחותינו הכולל בירור פרטי העסק או הארגון, בניית תוכנית שיווקית, שימוש מהיר או מדורג בפלטפורמה אחת או מספר פלטפורמות. הכל במטרה להגדיל את המכירות וההמרות שלך במהירות ובעיקביות.

אפשר לסמוך עלינו

מומחים בתוצאות

עבודה שיווקית אמיתית מייצרת תוצאות עבור הלקוח – ובזה אנחנו מתמחים. מאמינים שלקוח מרוצה הוא השיווק הכי טוב, ולכן פירות העבודה שלנו הינם תוצאות איכותיות עבור הלקוח.

עושים עד שמצליחים

אסטרטגיה להצלחה

מטרתנו היא להגיע עם הלקוח לתוצאות הרצויות במהירות הגבוה ביותר, תוך שימוש באמצעי הלקוח. בכל אופן אנחנו לעולם לא מוותרים עד שמגיעים ביחד להצלחה.

יש לנו תשובות ממש טובות

פשוט תשאלו

לשאלה זו אין תשובה אחת, והתשובה תלויה בסוג העסק או הארגון, או בסוג המוצר או השירות ובמטרה השיווקית.

כמובן שתמיד טוב שתהיה נוכחות מסוימת בכל פלטרפורמה, אך חשוב להתרכז בפלטרפורמות שתואמות את סוג החברה או המוצר, תואמות את קהל היעד ואת המטרה השיווקית.

בעולם הדיגיטל זה נכון שהתוכן הוא המלך. אם זאת תהליך התקדמות אורגני במנועי חיפוש וברשתות חברתיות, הוא תהליך מורכז שדורש הבנה של דרך החשיבה של מנועי החיפוש.

ניתן להרים את הפעילות העסקית של עסק או ארגון באופן מהיר. כמובן שהדבר תלוי במוצר ובמוכנות של העסק להכיל פעילות עסקית גבוה, באיכות המוצר ובתקציב הפרסום.

זה נכון שתקציבי הפרסום עוברים לדיגיטל, גם משום שקהל היעד נמצא היום בסמארטפון או במחשב וגם מסוג שניתן באמצעות שיווק דיגיטלי להשתמש בתקציב בצורה יותר מדוייקת ונכונה. אם זאת הפרסום הפיזי עדיין קיים.

חשוב לבחור בסוכנות דיגיטלית שאתם מאמינים בה שהיא יודעת מה היא עושה. תחום השיווק הדיגיטלי הוא תחום מורכב מאוד ומשתנה באופן תדיר, לכן רק מי שחי ונושם את התחום יוכל לנהל לכם את התוכן והקמפיינים בצורה מייטבית.

אנחנו מספקים את מירב השירותים שאנחנו מאמינים שהם חשובים ואפקטיבים על מנת לקיים קמפיין מקוון, כמו כן ביכולתנו לתת מענה כולל לכל צרכי הלקוח באמצעות השותפים העסקיים שלנו.

מרבית העסקים והארגונים שאנחנו מנהלים להם את מערך השיווק הדיגיטלי ויש להם תוחלת עסקית – כלומר המוצר שלהם מבוקש בשוק, או שהם מנסים להחדיר מוצר חדש שישי בו ערך, והם אכן עומדים מאחורי ההבטחה הפרסומית שלהם, אנחנו מצליחים לייצר להם תוצאות עסקיות מאוד טובות.

אנחנו בונים אתרים שגוגל ולקוחות אוהבים

פרויקטים נבחרים

מבין לקוחותינו

עסקים שעזרנו להם לצמוח

רוצה שיווק דיגיטלי מנצח לעסק שלך?

השאר פרטים ונחזור אליך